Wagner János Mihály - Czövek István: A mágyiás ezermester. Budapest, 1973, Táncsics Könyvkiadó. Reprint kiadás. Kiadói vászonkötés, műanyag tokban, jó állapotban.
Magyarország. Összeáll.: B. Fábri Magda. Bp., 1975, Panoráma. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar, angol, német és orosz nyelven. Kiadói aranyozott nyl-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Surányi László: A Magyar Tanácsköztársaság bélyegei 1919. Budapest, 1979, Magyar Posta. Kiadói egészvászon, apró kopásnyomokkal. Számozott (250/71.) példány, piros számozással.
Bródy László: Négyszínű toll. Bp.,1978, Kossuth. Kiadói aranyozott nyl-kötés. Megjelent 300 példányban.
A szerző, Bródy László (1897-1984) író által dedikált.