A. Kielhauser: Die Vorschrift für das Ehrenätliche Verfahren im K.u.K. Heere und Ehrenratsfragen. Wien, 1914, L. W. Seidel & Sohn. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.