17404.
362. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
2 800 Ft
7,57 EUR, 8,24 USD
Gaal Mózes: Hún és magyar mondák. Gyulai László rajzaival. Bp.,[1930], Franklin-Társulat, 215 p. Negyedik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, javított gerinccel, az elülső előzéklap hiányzik, tulajdonosi névbejegyzéssel.