https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/362/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~2000020/Vorosmarty-Mihaly-minden-munkai-V-VI-kot-Szinmuvek-I-II-kot-Kiadtak-Bajza-J-es-Sche~II2088911
2088911
17537
362
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
LeÃrás:
Vörösmarty Mihály minden munkái V-VI. köt.: SzÃnművek I-II. köt. Kiadták Bajza J. és Schedel Ferenc. Bp., 1845, Kilián György, 384+2+252+2 p. KésÅ‘bbi kopott aranyozott átkötött félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal, hiányzó elülsÅ‘ szennylappal és cÃmlappal.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: karap_norbert