Mikszáth Kálmán: Töviskes látogatóban. Elbeszélések. Bp.,1912, Frankli... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/362/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~2000020/Mikszath-Kalman-Toviskes-latogatoban-Elbeszelesek-Bp-1912-Franklin-287plus1-p-Elso-kiad~II2086894
2086894
17426
362
Leírás: Mikszáth Kálmán: Töviskes látogatóban. Elbeszélések. Bp.,1912, Franklin, 287+1 p. Első kiadás. Átkötött kopott félbőr-kötés, aranyozott felső lapélekkel.
: karap_norbert