Mikszáth Kálmán: Club és folyosó. Budapest, 1904, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, festett lapszélekkel. A kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült, szép állapotban, egy előzéklap hiányzik
Aristophanes vígjátékai. I-III. köt. (Egybekötve.) Ford.: Arany János. Bp.,1879-1880,MTA, XXIII+390+402+329 p. Aranyozott gerincű félbőr-kötésben, festett lapélekkel, kopott borítóval és gerinccel.
Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseiből. Szerk.: Radó Antal. Harminczöt magyar festőművész képeivel. A Pesti Napló karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Budapest, é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai)., 284 p. Negyedik, módosított és bővített kiadás. Gottermayer féle aranyozott, dombornyomott, festett kiadói egészvászon kötésben, festett lapélekkel, kis kopásokkal