Metszetek Tételek száma: 38
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2038652
11000
362
Engravings
cca 1830-1860 Vegyes, nagyrészt francia forradalom és Napoleon témájú metszet tétel, közte egy judaikai témájú metszet is, 2 db, foltosak, közte szakadt, 23x15 cm 2091682
11001
362
Engravings
1519 Biblia olasz kiadásának (Biblia cum concordatis veteris... Venetiis, 1519.) egy lapja, rajta Mózest ábrázoló fametszettel. 10,5x14,5 cm 2089220
11002
362
Engravings
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883): A budai alagút kapuzata, acélmetszet, jelzett a metszeten, foltos / Steel engraving, 13×19 cm 2089212
11003
362
Engravings
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883)-Richter: Lőcse, acélmetszet, jelzett a metszeten / Steel engraving, 13×19 cm 2089208
11004
362
Engravings
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883)-Gungel: Kolozsvár, acélmetszet, jelzett a metszeten / Steel engraving, 13×19 cm 2089242
11005
362
Engravings
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883): Nagymaros, acélmetszet, jelzett a metszeten, foltos / Steel engraving, 13×19 cm 2089241
11006
362
4400
Engravings
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883): Siklós vára, acélmetszet, jelzett a metszeten, foltos / Steel engraving, 13×19 cm 2089252
11007
362
5500
Engravings
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883): Trencsén, acélmetszet, jelzett a metszeten, foltos / Steel engraving, 13×19 cm 2089200
11008
362
Engravings
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883)- L. Oeder: Temesvár, acélmetszet, jelzett a metszeten / Steel engraving, 12×17 cm 2093312
11009
362
26000
Engravings
1872 Milán Obrenović szerb király és a szerb fejedelmeket ábrázoló nagy méretű litográfia. Szélén szakadásokkal. / Serbian kings and ruler's large lithograph with tears at the edges 62x85 cm 1913793
11010
362
Engravings
cca 1860 6db magyarosított nevű külföldi politikusokat ábrázoló kőnyomat, litográfia. Marastoni József munkái. Sigl György, Klein Albert Lovag, Holl Albert, Porges Károly, Stache Fridrik, Dr. Popp János György. Lapméretek: 21x27 cm 1781709
11011
362
Engravings
1867 Schwerdfeger Engelbert zalavári és Gottwiczi apát, cs, kir tanácsos kőnyomatos portréja. Joseph Bauer / Lithographic portrait 20x26 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft