Gábor Móric (1889-1987): Idős hölgy portréja 1942. Olaj, vászon (festé... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/362/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Gabor-Moric-1889-1987-Idos-holgy-portreja-1942-Olaj-vaszon-festek-lepattanasokkal-je~II2057340
2057340
10043
362
Leírás: Gábor Móric (1889-1987): Idős hölgy portréja 1942. Olaj, vászon (festék lepattanásokkal), jelzett, 60×50 cm
: turóczi_márk