Weimar Echt Kobalt porcelán tál, 2 db, jelzett, részben kézzel festett... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/361/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500008/Weimar-Echt-Kobalt-porcelan-tal-2-db-jelzett-reszben-kezzel-festett-kis-kopasnyomokkal-d-~II2085289
2085289
11245
361
Leírás: Weimar Echt Kobalt porcelán tál, 2 db, jelzett, részben kézzel festett, kis kopásnyomokkal, d: 18 és 25 cm
: turóczi_márk