Láng M. porcelán ovális kínáló tálak. Jelzett, matricás, kopásokkal. 3... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/361/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500008/Lang-M-porcelan-ovalis-kinalo-talak-Jelzett-matricas-kopasokkal-36x24-cm~II2084463
2084463
11240
361
Leírás: Láng M. porcelán ovális kínáló tálak. Jelzett, matricás, kopásokkal. 36x24 cm
: tánczos_gábor