Carl Scheidig K.G. libapásztorlány, kézzel festett, jelzett, apró kopá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/361/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500008/Carl-Scheidig-KG-libapasztorlany-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasnyomokkal-m-19-cm-h-~II2079946
2079946
11262
361
Leírás: Carl Scheidig K.G. libapásztorlány, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 19 cm, h: 21,5 cm
: turóczi_márk