Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 64

Franciaország 1849. Antoine Eugene Genoud Br emlékérem. Szign.: Borrel F. (26mm) T:1-,2 kis ph. France 1849. Antoine Eugene Genoud Br commemorative medal. Sign.: Borrel F. (26mm) C:AU,XF small edge error
31693.

Franciaország 1849. "Antoine Eugene Genoud" Br emlékérem. Szign.: Borrel F. (26mm) T:1-,2 kis ph. France 1849. "Antoine Eugene Genoud" Br commemorative medal. Sign.: Borrel F. (26mm) C:AU,XF small edge error

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Franciaország / Második Császárság 1856. Napóleon Lajos születése Ag zseton. Szign.: Caqué (2,09g/15mm) T:1- patina /  France / Second Empire 1856. Birth of Louis-Napoleon Ag jeton. Sign.: Caqué (2,09g/15mm) C:AU patina
31694.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
31695.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Franciaország 1900. Eiffel-torony Br emlékérem a Világkiállításra, peremén BRONZE fémjel. Szign.: Alexandre Charpentier (41mm) T:2 ph. France 1900. Eiffel Tower Br commemorative medal made for the International Exposition with BRONZE hallmark on edge. Sign: Alexandre Charpentier (41mm) C:XF edge error
31696.

Franciaország 1900. "Eiffel-torony" Br emlékérem a Világkiállításra, peremén "BRONZE" fémjel. Szign.: Alexandre Charpentier (41mm) T:2 ph. France 1900. "Eiffel Tower" Br commemorative medal made for the International Exposition with "BRONZE" hallmark on edge. Sign: Alexandre Charpentier (41mm) C:XF edge error

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Franciaország 1904. Meztelen női alak Br emlékplakett, peremén BRONZE jelzés. Szign.: Georges Henri Prudhomme (39,5x68mm) T:2,2- patina France 1904. Nude woman Br commemorative plaque with BRONZE hallmark on edge. Sign.: Georges Henri Prudhomme (39,5x68mm) C:XF,VF patina
31697.

Franciaország 1904. "Meztelen női alak" Br emlékplakett, peremén "BRONZE" jelzés. Szign.: Georges Henri Prud'homme (39,5x68mm) T:2,2- patina France 1904. "Nude woman" Br commemorative plaque with "BRONZE" hallmark on edge. Sign.: Georges Henri Prud'homme (39,5x68mm) C:XF,VF patina

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
31698.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Franciaország DN JULES DESTREE 1863-1936 / AU PAYS DE JULES DESTREE - ED. INSTITUT JULES DESTREE / HOMMAGE DE LA COMMUNE DE MARCINELLE kétoldalas Br emlékérem (70mm) T:2 France ND DN JULES DESTREE 1863-1936 / AU PAYS DE JULES DESTREE - ED. INSTITUT JULES DESTREE / HOMMAGE DE LA COMMUNE DE MARCINELLE double-sided Br commemorative medallion (70mm) C:XF
31699.

Franciaország DN "JULES DESTREE 1863-1936 / AU PAYS DE JULES DESTREE - ED. INSTITUT JULES DESTREE / HOMMAGE DE LA COMMUNE DE MARCINELLE" kétoldalas Br emlékérem (70mm) T:2 France ND DN "JULES DESTREE 1863-1936 / AU PAYS DE JULES DESTREE - ED. INSTITUT JULES DESTREE / HOMMAGE DE LA COMMUNE DE MARCINELLE" double-sided Br commemorative medallion (70mm) C:XF

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
31700.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Kína 2008. Pekingi Olimpia 2008. kabalaállatok aranyozott Br emlékérem, eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (60mm) T:PP China 2008. Beijing Olympics 2008. mascots gold plated Br commemorative medallion in original case, with certificate (60mm) C:PP
31701.

Kína 2008. "Pekingi Olimpia 2008. kabalaállatok" aranyozott Br emlékérem, eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (60mm) T:PP China 2008. "Beijing Olympics 2008. mascots" gold plated Br commemorative medallion in original case, with certificate (60mm) C:PP

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
31702.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Németország / Lipcse DN Ältestes siegel von Leipzig 1287 / Stadtansichten bimetál emlékérem, alján festett (70mm) T:PP, BU Germany / Leipzig ND Ältestes siegel von Leipzig 1287 / Stadtansichten bimetallic commemorative medal, painted on the bottom (70mm) C:PP, BU
31703.

Németország / Lipcse DN "Ältestes siegel von Leipzig 1287 / Stadtansichten" bimetál emlékérem, alján festett (70mm) T:PP, BU Germany / Leipzig ND "Ältestes siegel von Leipzig 1287 / Stadtansichten" bimetallic commemorative medal, painted on the bottom (70mm) C:PP, BU

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Luxemburg 2002. Europa aranyozott fém emlékérem (70mm) T:PP Luxembourg 2002. Europa gilt metal commemorative medal (70mm) C:PP
31704.

Luxemburg 2002. "Europa" aranyozott fém emlékérem (70mm) T:PP Luxembourg 2002. "Europa" gilt metal commemorative medal (70mm) C:PP

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft