1948 A Magyar Postának a szabadságharc 100 éves évfordulójára készített 60f-es bélyegterve, a kiadottnál sokkal szebb grafikával, akvarell, szirtes jelzéssel, kartonra kasírozva, 15×17,5 cm
1985 Az újjáalapított Berzsenyi Dániel Irodalmi és művészeti Társaság alapszabály tervezete. 250 pld. 12p + Javaslat a társaság elnökségére. Egy gépelt oldal.
1988 A rendszerváttás előtti első Szent Jobb országjárás alkalmából kiadott FDC-k 13 db, alkalmi bélyegzésekkel, rajtuk püspökök és más egyházi méltóságok aláírásaival.
1994 Díszes emlékoklevél a budapesti 24. DER Kongresszuson való részvételért, 1994. ápr. 18-21., német-magyar barátság évében, viaszpecséttel, Dr. Latorcai János (1944-) ipari és kereskedelmi miniszter (1993-1994) aláírásával, eredeti tokjában.
cca 1953 Orvosi egyetemi jegyzetgyűjtemény: Ideggyógyászat 3-5. rész; Elmegyógyászat 6-8. rész, összeáll.: Nyírő Gyula és munkaközössége, Bp., Jegyzetsokszorosító Üzem. Egybekötve, kicsit kopott vászonkötésben.