Nyomtatványok Tételek száma: 274
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2081509
12976
361
Printed Materials
1913 Molnárok, gépészek zsebnaptára kissé sérült egészvászon kötésben 2083275
12977
361
Printed Materials
1913 Magyar Iparművészet c. lap teljes évfolyama. Egészvászon kötésben. 2066283
12978
361
Printed Materials
1914. Ulrich B.J. Légszesz, csövek és berendezések vastag, képes termékkatalógus 1360p. Sérült egészvászon kötésben 1652046
12979
361
Printed Materials
1914 A Pesti Hírlap naptára az 1914. szökőévre. 24. évf. Bp., Légrády-Testvérek. Kiadói egészvászon-kötés, az elülső szennylap és első oldal kijár, szakadt, a 111/112. oldal kijár. 2081868
12980
361
Printed Materials
1914 Rendkívül dekoratív szecessziós, aranynyomásos kihajtható iskolai emléklap, szign.: K. Sávely D., fényképpel, a nagyvárad-olaszi (Erdély) római katolikus elemi fiúiskola pecsétjével, rendkívül ritka, jó állapotban 2084878
12981
361
Printed Materials
1914 Az Empress of Ireland elsüllyedt gőzös magyar utasainak hozzátartozói kártalanításával kapcsolatos rendelkezések 4 p . 1983484
12982
361
Printed Materials
cca 1915 A Zászlónk című újság több száma egybe kötve, körbevágott, sérült 1852787
12983
361
Printed Materials
1915-1922 3 db halotti értesítő (Solty Ernő százados, Szilvásy Márton m. kir. udvari tanácsos, országgyűlési képviselő, Solti Arnold, főerdőtanácsos), okmánybélyegekkel 2084998
12984
361
Printed Materials
1916 Darvassy István és Glatz Oszkár IV. Károly kiráyt ábrázoló képeinek rendelőlapja 2083473
12985
361
Printed Materials
1916 A liszt- és kenyérellátás szervezete Budapesten 1915-1916. években. Bp. Központi Liszthivatala 80p. 1378204
12986
361
Printed Materials
1916 Katholikus Kántor. Katholikuis egyházzenei szaklap teljes évfolyama bekötve. Megviselt félvászon kötésben, belül jó állapotban 327p. 1797163
12987
361
Printed Materials
1916 Hölgyek naptára. Szerk.: S. Bokos Malvin. XXXIII. évf. Bp.,1916, Légrády Nyomda és Könyvkiadó Rt., 344 p. Átkötött egészvászon-kötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft