1914. Ulrich B.J. Légszesz, csövek és berendezések vastag, képes termé... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/361/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~500032/1914-Ulrich-BJ-Legszesz-csovek-es-berendezesek-vastag-kepes-termekkatalogus-1360p-SerC3~II2066283
2066283
12978
361
Printed Materials
Leírás: 1914. Ulrich B.J. Légszesz, csövek és berendezések vastag, képes termékkatalógus 1360p. Sérült egészvászon kötésben
: turóczi_márk