Militária

Tételek száma: 72

1917 Bp., M. kir. 1. honvéd pótzászlóalj kihallgatási ív
12809.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1916 Német első világháború korabeli porcelán mini mozsár Gott mit uns feliratú matricás képpel, kopásnyomókkal, m:7 cm, d:8: cm
12810.

1916 Német első világháború korabeli porcelán mini mozsár "Gott mit uns" feliratú matricás képpel, kopásnyomókkal, m:7 cm, d:8: cm

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
11
Katonai, kézi szintező műszer. Jó optikával, Réz, fém. 18x18 cm
12811.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1891 K.u.k. katonai alakulat a Balkáni háborúban csoportkép. Üvegezett keretben. / k.u.k. soldiers in the Balkan war. 42x28 cm
12812.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1916 Ágyú töltényhüvely hüvelyfeneke, d: 16,5 cm
12813.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Die militärischen Ereignisse im Völkerkrieg 1914-1916. 1-3ter Teil in wöchentlichen Karten mit Chronik zu dauernder Erinnerung. N. 1- 90., 1914. szeptember.-1916. juni. 16. Die militärischen Ereignisse im Völkerkrieg 1914-1917. 4ter Teil in wöchentlichen Karten mit Chronik zu dauernder Erinnerung. N. 91-120.,1916. jún. 26-1917. jan. 22.; München-Wien,é.n.,Kriegshilfe-Kriegsfürsorgeamt. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az I. kötetből a térképek kijárnak (7-22.), a 4. kötet kissé kopott.
12814.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1925 Szurmay-család fotói, rajta Szurmay Dezsővel (1886-1945) első világháborús veterán katonatiszt és híres műkertész, és vitéz Szurmay Lajos (1888-1959) későbbi vezérőrnagy, valamint apjuk, Szurmay Antal (1853-1945), akinek testvére vitéz uzsoki báró Szurmay Sándor (1860-1945) tábornok, korábbi hadügyminiszter, 4 db fotó kartonon, feliratozva, a hátoldalán további 3 db fotóval, 11x9 cm és 12x9 cm közötti méretben/hátoldali fotók: 17x12 cm és 8x9 cm közötti méretben.
12815.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Szerb katonák a Duna alsó szakaszán ladikokon. Nagyméretű fotó kartonon. 30x23 cm + karton. / Serbian soldiers on the Danube. Large photo on cartboard
12816.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1912 Katona fiú által szüleinek ajándékozott, megszemélyesített, verses, katonákat és katonai jelenetet ábrázoló porcelán kávés bögre. Kézzel festett, dombor díszekkel. nagyon apró lepattanásokkal / Soldier sons present to his parents with military scenes and rhyme. Hand painted porcelain coffe mug. Soma damages. d9 cm, m: 9 cm
12817.

1912 Katona fiú által szüleinek ajándékozott, megszemélyesített, verses, katonákat és katonai jelenetet ábrázoló porcelán kávés bögre. Kézzel festett, dombor díszekkel. nagyon apró lepattanásokkal / Soldier son's present to his parents with military scenes and rhyme. Hand painted porcelain coffe mug. Soma damages. d9 cm, m: 9 cm

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
cca 1914 Főtisztek hadgyakorlaton Kartonra ragasztott fotó 24x20 cm
12818.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1939 3 db Csendőrségi lapok újság
12819.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
12820.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft