Bolhapiac Tételek száma: 383
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2016624
11738
361
Flea Market
Mintás fa doboz, kopott, 12×22×6 cm 2016652
11739
361
Flea Market
1960096
11740
361
Flea Market
3 db üveg palack, 4 db kupicával 1969234
11742
361
14000
Flea Market
Réz gyümölcstartó kosár, hibátlan csiszolt üvegbetéttel, jelzés nélkül, m: 48 cm 1969231
11743
361
Flea Market
Albástrom-réz asztali lámpa, selyem burával, működik, m:51 cm 1974720
11744
361
Flea Market
Dekoratív fali lámpa, fém-üveg, 19×25,5×15 cm 1974454
11745
361
Flea Market
Retró filmgyári fém lámpa, üvege hiányzik, izzócserére szorul, 19×25×19 cm 2000117
11746
361
30000
Flea Market
Hugo Boss mappa + golyóstoll, saját dobozában, jó állapotban 2000113
11747
361
Flea Market
I. sz. mentődoboz, alumínium, tartalommal 2032374
11748
361
28000
Flea Market
Aczél Henrik Emil (1876-1946): Virágcsendélet. Olaj, karton, jelzett, restaurált, 44×31 cm 2066776
11749
361
Flea Market
Faragott fa faliképek, egyiken repedéssel, kettő jelzett, 17×14 cm, 21×17 cm, 43×27,5 cm 2085393
11750
361
Flea Market
2 db selyemkép üvegezett keretben. 20x23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft