Bolhapiac Tételek száma: 383
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2079862
11663
361
Flea Market
Réz prizmabot hozzá két prizmával. 110 cm 2079296
11664
361
3400
Flea Market
cca 1920 Tekerős, fém vázas asztali hegyező kopott reklám matricával 12 cm 2079290
11665
361
Flea Market
Régi íróasztali tárgyak: tapper, gemkapocshúzó, lyukasztó 2079302
11666
361
Flea Market
2079300
11667
361
3400
Flea Market
cca 1930 ASW tekerős, bakelit vázas asztali hegyező. Jelzett, jó állapotban 12 cm 2079725
11668
361
Flea Market
cca 1910 Mechanikus, fém asztali naptár. 8 cm 2079822
11669
361
Flea Market
Margofix pausz ragasztó készülék. 18x17 cm 2082222
11670
361
Flea Market
Mintás, tésztanyomó sodrófa. 40 cm 2082482
11671
361
Flea Market
cca 1970 Rendőrsapka hiányos zománc címerrel 2082893
11672
361
Flea Market
Coach márkájú 39-es női korcsolya 2082891
11673
361
Flea Market
Tesla szalagos magnetofon szakadt hordszíjjal 2082873
11674
361
Flea Market
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft