Széchenyi Zsigmond: Nahar. Indiai utinapló. Bp., 1973-1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötésekben, kiadói kissé szakadt papírborítókban.
1984-1997 Horgászakalauz 14 kötete. (1984, 1986-1997) Bp., Népszava-Magyar Országos Horgász Szövetség. Kiadói papírkötés, változó állapotban, egy-két kopott borítóval, egy ismétlődéssel, de alapvetően jó állapotban.
Nemeskéri-Kiss Sándor: Pipaszó. Derű emlékek egy változatos életből. Bp.,1942, Dr. Vajna és Bokor,(Athenaeum-ny.), 359+1 p+ 15 t. (8 levélen.) Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
Dr. Zoltán Ödön: A vadászat magyar jogi rendje. Bp., 1978, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 799 p. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.