Boross Mihály: Magyar krónika, azaz a magyar nemzet története a legrégibb időktől fogva a legújabb időig, Pest, 1870. Heckenast. 1 t. (fametsz.)+[2]+367 p. 2. kiad. Fametszettel illusztrált, sérült félvászon kötésben.