17550.
361. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
6 000 Ft
16,22 EUR, 17,65 USD
[Heinrich Pollak]: Dreißig Jahre aus dem Leben eines Journalisten. I-II. kötet. Wien, 1894-1895, Alfred Hölder, 8+282-283;6+307+1 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopásnyomokkal, kis folttal, a gerincen apró sérüléssel, de alapvetően jó állapotban. A szerző, Heinrich Pollak (1834-1908) osztrák újságíró, író által dedikált./ Linen-binding, in German language. Autograph signed by the author.