16683.
361. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: ÉpÃtészet, művészet
3 800 Ft
B. Nagy Margit: Reneszánsz és barokk Erdélyben. Bukarest, 1970, Kriterion, 356+4 p. Fekete-fehér fotókkal, kihajtható ábrákkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban, a papÃrborÃtó kissé kopott és a szélein kissé szakadozott.