Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 194

16721.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
16722.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Kocsi Márta - Csomor Lajos: Festett bútorok a Székelyföldön. Bp., 1982, Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés.
16723.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
16724.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Gergely Mariann - Plesznivy Edit - Veszprémi Nóra Vaszary János és Vaszary Kolos (A festőművész és az egyházfő találkozása az egykori prímási nyaralóban) Magyar Nemzeti Galéria, 2010
16725.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Vadas József: Kassák a konstruktőr. Bp.,1979, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16726.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Kispéter Miklós: A győzelmes film - Film, tudomány, művészet. Bp., é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban
16727.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
V. Ember Mária: Régi textíliák. Bp.,1980, Magyar Helikon-Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
16728.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Zala Judit (szerk.):Zala Tibor életéről-művészetéről  Más-Kép Kulturális Bt., 1997. Kiadói kartonálás
16729.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dante Alighieri: La divina commedia. Kolozsvár, 1976, Dacia. Gy. Szabó Béla 20 db fametszetével. Kicsit sérült papírkötésben, egyébként jó állapotban.
16730.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Gyimesfelsőloki tanulók linoleum metszetei. Csíkszereda, 1973, Gyimesfelsőloki Művelődési Otthon Művészeti Köre. Művészeti mappa, 25 alkotással, kissé foltos.
16731.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Gy. Szabó Béla: 25 fametszet. Bukarest, 1949, Állami Könykiadó. Művészeti mappa, hiányzik: 3., 5-7., 12., 22., 25., kissé foltos.
16732.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft