Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 354

17669.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
17670.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
17671.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
17672.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Tamási Áron: Ábel az országban. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel.
17673.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Bérczy Károly: Akvarellek. Pécs, 1896, Taizs József, 106+1 p.+2 t. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, néhány kissé foltos lappal, névbélyegzésekkel.
17674.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseinek gyüjteménye. Szerk.: Radó Antal. Bp., 1904, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Ötödik módosított és bővített kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti borítót a vászonra kasírozták, festett lapélekkel, de egyébként jó állapotban.
17675.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Petri Mór: Magyar szonettek s egyéb versek. Bp., 1933, szerzői [Varga Sándor ny.]. Kicsit foltos papírkötésben, jó állapotban.
17676.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17677.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Noszlopi László: Emberismeret és emberekkel való bánás. Bp., 1942, Pantheon. Kartonált papírkötésben.
17678.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17679.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
[Rejtő Jenő] P. Howard: Szép kis üzlet! Vasárnapi regények. Bp.,1957,(Budapesti Lapnyomda.) Papírkötésben, rossz állapotban, hiányos, sérült borítóval, a hátsó borító hiányzik, az elülső borító, a címlap és az első lap lejár.
17680.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft