Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 354

17801.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17802.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
17803.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17804.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17805.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17806.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Budapest, é.n. [1913], Pesti Napló, Stephaneum nyomása. Kiadói díszített egészvászon kötésben, számos fekete-fehér, illetve színes képpel, belső címlap és egy-két lap kijár.
17808.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17809.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Davies, Joseph E.: Moszkvai jelentés. Bp., 1945, Anonymus. Sérült, foltos gerincű papírkötésben, jó állapotban.
17810.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Budapest-Orfeum 1907-1945. Szerk.: Benedek Miklós, Császár Angéla, Szacsvay László. Bp., é. n., Ipari Informatikai Központ Nyomda Főosztálya. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17811.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bárczy János: Vádindítvány. Bp., 1979, Magvető. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. +Szabó K. Sándor: Bevonulás Erdélybe 1940. Bp., 1991, B&K Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
17812.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Thomas Mann művei 1-4. kötet. Bp., 1968. Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, kettő kopott.
17813.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft