Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 354

József Attila - - összes versei és műfordításai. (Sajtó alá rend. Bálint György.) H. é. n. Cserépfalvi. (Forrás Nyomdai Műintézet és Kiadóváll. Rt.) Kiadói, elvált gerincű papírkötésben.
17729.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17730.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szomor Károly: A magyar nemzeti irodalom történet vázlatban felsőbb nép- és polgári iskolák, nőnövendék és tanítóképezdék számára. Pest, 1872, Heckenast Gusztáv, 184 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, tulajdonosi bejegyzéssel.
17731.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Herczeg Ferenc: Az uj nevelő. Elbeszélés. Filléres Könyvtár 37. kötet. Bp., 1898, Singer és Wolfner. Kiadói kopott, foltos illusztrált félvászon-kötés.
17732.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Makai István: Készítsünk magnetofont. Kis Technikus Könyvtár. Bp.,1960, Táncsics. Kiadói papírkötés.
17733.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Wolkenberg Alajos: Az okkultizmus és spiritizmus múltja és jelene. Bp., 1923, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kopottas állapotban.
17734.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Hajdú Demeter Dezső: Erdélyi színfoltok. Erdélyi füzetek 3.
17735.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Gajdács Pál: Boldogfalvi csendélet. Rajzok és elbeszélések. A borító rajza Geiger Richárd munkája. Gyoma, 1911, Kner Izidor. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
17736.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Biró József: A modern grafológia. Bp., én., Pantheon, 279 p. Átkötött félvászon-kötésben, ceruzás aláhúzásokkal.
17737.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Farkas Károly: Megfigyelések a menetjegyirodában. Bp.,[1921], Globus Nyomda Műintézet, 128 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés.  Ebből a könyvből 900 példány jelent meg, amelyből 300 merített papiron, 600 famentes antique-papíron készült számozva,... Számozott (197/900.) és a szerző által dedikált példány.
17738.

Farkas Károly: Megfigyelések a menetjegyirodában. Bp.,[1921], Globus Nyomda Műintézet, 128 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés. "Ebből a könyvből 900 példány jelent meg, amelyből 300 merített papiron, 600 famentes antique-papíron készült számozva,..." Számozott (197/900.) és a szerző által dedikált példány.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Soros, a gólem igaz története. Az EIR különjelentése, 1997 áprilisa. Kapu füzetek 1. Bp., 1997, Magyar Kapu. Kiadói apírkötésben, jó állapotban.
17739.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Pettkó-Szandtner Tibor: A magyar kocsizás. Bp.,én., Múzsák. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Reprint kiadás!
17740.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft