Csallóközi Farkas Lőrinc (1898-1966): Olvasó nő az asztalnál. Olaj, ka... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/361/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Csallokozi-Farkas-Lorinc-1898-1966-Olvaso-no-az-asztalnal-Olaj-karton-jelzett-keretben-~II1933434
1933434
10072
361
Leírás: Csallóközi Farkas Lőrinc (1898-1966): Olvasó nő az asztalnál. Olaj, karton, jelzett, keretben, 39×29 cm
: turóczi_márk