Bornemisza László (1910-1995): Kutyák. Olaj, vászon-karton, üvegezett... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/361/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Bornemisza-Laszlo-1910-1995-Kutyak-Olaj-vaszon-karton-uvegezett-keretben-24C39732-cm~II1980713
1980713
10057
361
Leírás: Bornemisza László (1910-1995): Kutyák. Olaj, vászon-karton, üvegezett keretben, 24×32 cm
: tánczos_gábor