Bene Géza (1900-1960): Anya gyermekeivel. Rézkarc, papír, jelzett, 10,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/361/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Bene-Geza-1900-1960-Anya-gyermekeivel-Rezkarc-papir-jelzett-10-5C3978-cm~II2083719
2083719
10034
361
Leírás: Bene Géza (1900-1960): Anya gyermekeivel. Rézkarc, papír, jelzett, 10,5×8 cm
: karap_norbert