Festmények és grafikák Tételek száma: 404
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2082558
10383
361
Illniczky jelzéssel: Vitorlások. Olaj, vászon (kopott), keretben, 39×50 cm 2081266
10384
361
Olvashatatlan jelzéssel: Ligetes táj házakkal. Akvarell, papír, foltos, 25×37 cm 2082927
10386
361
30000
cca 1850 Olvashatatlan jelzéssel: Mária kis Jézussal. Olaj, vászon (több helyen lyukas), 73×74 cm 2083005
10387
361
28000
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció. Olaj, vászon, üvegezett keretben, 95×70 cm 2085554
10388
361
Azonosítatlan jelzéssel: Táj, akvarell, papír. 38x27 cm 2085567
10389
361
14000
Azonosítatlan jelzéssel: Minták. Akvarell, papír. 40x65 cm üvegezett keretben 2082673
10390
361
60000
cca 1900 Tanító Krisztus ikon,réz okláddal (hibás), olaj (erősen besötétült)), fatábla (törött), kopott apró horpadásokkal hibás keretben és üvegezett tokban, jelzés nélkül, 22×18 cm 2082668
10391
361
60000
cca 1900 Tanító Krisztus ikon, réz okláddal, olaj (repedezett), fatábla, kopott apró horpadásokkal hibás keretben, jelzés nélkül, 26,5×21,5 cm 2081333
10392
361
Lionello Balestrieri után: Beethoven. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 21×45 cm 1661460
10393
361
30000
Jelzés nélkül: Alpesi táj túrázóval. Olaj, vászon. Jó keretben. 45x32 cm 1879237
10394
361
Jelzés nélkül: Asztali csendélet citrommal. Olaj, karton, üvegezett keretben, 36×48 cm 1979047
10395
361
Jelzés nélkül: Tóparti falucska. Olaj, falemez, keretben, 50×90 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft