Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 21
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2084216
10512
361
Ex libris - small-graphics
Vertel József (1922-1993): Dömös 1980. Rézkarc, papír, jelzett, 5×12,5 cm 2020005
10513
361
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): Ex libris Lusztig István. Linó, papír, jelzett a dúcon, 8,5×6,5 cm 1399348
10514
361
5500
Ex libris - small-graphics
6 db külföldi ex libris:, rézkarc, papír, jelzett a karcon (Votlucka, Bötel, Sadwsvei, Vodzazka, Peixoto, André, 5×5-9×7 cm 2084660
10515
361
Ex libris - small-graphics
6 db erotikus ex libris, vegyes technika, papír, jelzéssel és jelzés nélkül 2013729
10516
361
Ex libris - small-graphics
7 db különféle technikájú jelzett magyar ex libris / 7 Hungarianex libris bookplates. Different technique 2013730
10517
361
Ex libris - small-graphics
7 db különféle technikájú jelzett magyar ex libris / 7 Hungarianex libris bookplates. Different technique 2084665
10518
361
Ex libris - small-graphics
6 db erotikus ex libris, vegyes technika, papír, jelzéssel és jelzés nélkül 1971808
10519
361
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Humoros jogi ex libris Dr Lustig István. Klisé, papír, 7,5×5,5 cm 1635701
10520
361
Ex libris - small-graphics
Olvashatatlan jelzéssel: Károly-híd, Prága, rézkarc, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 14,5×10,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft