Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 28
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2072241
30871
360
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
1907. "Ember küzdj és bízva bízzál! / Temesvári Kerületi Ifjúsági Tornaverseny" jelzett Ag sport emlékérem, füllel, mellszalag nélkül, "SGA" gyártói jelzéssel (23,60g/0.800/49,5x39mm) T:1-,2 patina
Hungary 1907. "Ember küzdj és bízva bízzál! / Temesvári Kerületi Ifjúsági Tornaverseny" hallmarked Ag sports commemorative medallion with ear, with "SGA" maker's mark (23,60g/0.800/49,5x39mm) C:AU,XF patina 2077152
30872
360
Numizmatika
~1910. "Szolnoki Attila Kerékpár Club - Ép ész csak edzett testben él 1910" zománcozott jelvény, hátlapon "HIRSCHLER ÉS FRÖMEL BUDAPEST" gyártói jelzéssel (42x31mm) T:2 zománchiba, tűhiány 2077182
30873
360
Numizmatika
1929. "Duna Sport Club 1929 - Sporttal a hazáért" zománcozott, ezüstözött Br plakett, hátoldalon gravírozva "1949. FÉRFIPÁROS HOSSZÚTÁVÚ EVEZŐS BAJNOKA" (60mm) T:2 kopott ezüstözés 2077328
30874
360
Numizmatika
~1930. "M.O.V.E. ÓZDI VASGYÁRI TESTGYAKORLÓK KÖRE 1909 / I. DÍJ" Al sport díjérem, hátlapon "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (40mm) T:2 ph. 2077314
30875
360
Numizmatika
~1930-1940. "KAC (Kolozsvári Atlétikai Club) - 1880" hadiém sport emlékérem (54mm) + "KAC (Kolozsvári Atlétikai Club) - 1880" Br plakett (40mm) T:1-,2 kis patina 2077311
30876
360
Numizmatika
1933. "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája" zománcbetétes Br úszó sport emlékérem, hátlapon "1933" gravírozással valamint "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (46mm) T:1- 2072192
30877
360
Numizmatika
1935. "N.H.E. (Nemzeti Hajós Egyelet(?)) Házi verseny 1935" zománcbetétes Br sport emlékérem, "Berán N. Bpest" gyártói jelzéssel (45mm) T:2 2077215
30878
360
Numizmatika
1935. "M.A.C. (Magyar Athletikai Club) Evezős Osztálya" hátlapon gravírozva "Nyolcas I." zománcbetétes Br sport díjérem, "BERÁN N" gyártói jelzéssel (50mm) T:1- 2077337
30879
360
Numizmatika
1935. "Bethlen Gábor Polgári Lövész Egyesület" hadifém sport emlékérem (41mm) T:1- 2077342
30880
360
Numizmatika
1938. "Újpesti Torna Egyesület 1885" Br sportplakett ezüstözött fém betéttel, "KÉMÉNDY VÁNDORDÍJ 1938" gravírozással, "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (86x62mm) T:1- 2077168
30881
360
Numizmatika
1943. "IX. Nemzetközi Balatoni Sporthét" hadifém Levente plakett hátoldalon "LUDVIG" gyártói jelzéssel (70x52mm) + miniatűr hadifém gomblyukjelvénnyel (31x22mm). Szign.: MASEFSZKY T:1- kis oxidáció
Hungary 1943. "9th International Week of Sports at Lake Balaton" war metal Levente plaque, on the reverse with makers mark "LUDVIG" (70x52mm) + miniature buttonhole badge (31x22mm). Sign.: MASEFSZKY C:AU small corrosion
Sallay 211/b. 2075977
30882
360
Numizmatika
1943. "MÁV Sportegyesületeinek Ligája - Mátyás király év 1943" ezüstözött Br díjérem, hátoldalán gravírozva, eredeti tokban (~50mm) T:2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft