Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 148

Lapis András (1942-) DN Gyulai Várszínház Ag emlékérem, plombált kék ÁPV tokban (~38g/0.835/42,5mm) T:1- patina
30759.

Lapis András (1942-) DN "Gyulai Várszínház" Ag emlékérem, plombált kék ÁPV tokban (~38g/0.835/42,5mm) T:1- patina

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Lebó Ferenc (1960-) 1992. Expo 92 Sevilla - Magyarország / Európában, Európáért jelzett Ag emlékérem (31,1g/0.925/42,5mm), bronzozott Cu emlékérem (42,5mm) és aranyozott Cu emlékérem (42,5mm) szettben, sérült dísztokban, tanúsítvánnyal T:PP-1 patina
30760.

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Expo '92 Sevilla - Magyarország / Európában, Európáért" jelzett Ag emlékérem (31,1g/0.925/42,5mm), bronzozott Cu emlékérem (42,5mm) és aranyozott Cu emlékérem (42,5mm) szettben, sérült dísztokban, tanúsítvánnyal T:PP-1 patina

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Lebó Ferenc (1960-) 1992. László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója jelzett Ag (31,32g/0.925/42,5mm), aranyozott Cu (42,5mm) és bronzozott Cu (42,5mm) emlékérem sérült dísztokban, tanúsítvánnyal T:PP,1 patina
30761.

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója" jelzett Ag (31,32g/0.925/42,5mm), aranyozott Cu (42,5mm) és bronzozott Cu (42,5mm) emlékérem sérült dísztokban, tanúsítvánnyal T:PP,1 patina

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Lebó Ferenc (1960-) 1992. László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója Br emlékérem (43mm) + Kelemen Kristóf (1922-2001) / Sebestyén Sándor (1949-) 1987. MÉE XVII. Vándorgyűlés Nyíregyháza / Bessenyei György Br emlékérem pár (42,5mm) T:1-
30762.

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója" Br emlékérem (43mm) + Kelemen Kristóf (1922-2001) / Sebestyén Sándor (1949-) 1987. "MÉE XVII. Vándorgyűlés Nyíregyháza / Bessenyei György" Br emlékérem pár (42,5mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Lebó Ferenc (1960-) 1995. Nagyvárad - Szent László halálának 900. évfordulója Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30763.

Lebó Ferenc (1960-) 1995. "Nagyvárad - Szent László halálának 900. évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Lebó Ferenc (1960-) 1995. Nagyvárad - Szent László halálának 900. évfordulója aranyozott emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (42,5mm) T:PP fo.
30764.

Lebó Ferenc (1960-) 1995. "Nagyvárad - Szent László halálának 900. évfordulója" aranyozott emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (42,5mm) T:PP fo.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Ligeti Erika (1934-2004) 1973. MÉE 4. Vándorgyűlése - Esztergom / Visegrád Ag emlékérem (25,2g/0.800/42,5mm) T:1 kis patina Adamo BP7
30765.

Ligeti Erika (1934-2004) 1973. "MÉE 4. Vándorgyűlése - Esztergom / Visegrád" Ag emlékérem (25,2g/0.800/42,5mm) T:1 kis patina Adamo BP7

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
Lisztes István (1942-) 1977. Magyar Éremgyűjtők - László király emlékének Ag emlékérem ÁPV plombált tokban (~25g/0.800/42,5mm) T:BU
30766.

Lisztes István (1942-) 1977. "Magyar Éremgyűjtők - László király emlékének" Ag emlékérem ÁPV plombált tokban (~25g/0.800/42,5mm) T:BU

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Madarassy Walter (1909-1994) 1963. Magyar Építőművészek Szövetsége egyoldalas, öntött Br plakett, hátlapon gravírozva (97mm) T:2
30767.

Madarassy Walter (1909-1994) 1963. "Magyar Építőművészek Szövetsége" egyoldalas, öntött Br plakett, hátlapon gravírozva (97mm) T:2

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Madarassy Walter (1909-1994) 1971. 70 éves a Magyar Numizmatikai Társulat 1901-1971 Br emlékérem (60mm) T:2
30768.

Madarassy Walter (1909-1994) 1971. "70 éves a Magyar Numizmatikai Társulat 1901-1971" Br emlékérem (60mm) T:2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
10
Madarassy Walter (1909-1994) 1976. II. Rákóczi Ferenc / 1676-1976 Ag emlékérem ÁPV plombált tokban (~25g/0.800/42,5mm) T:1
30769.

Madarassy Walter (1909-1994) 1976. "II. Rákóczi Ferenc / 1676-1976" Ag emlékérem ÁPV plombált tokban (~25g/0.800/42,5mm) T:1

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
Miletics Katalin Janka (1942- ) 1992. Szent László 1192-1992 Br emlékplakett eredeti dísztokban (108mm) T:1-,2
30770.

Miletics Katalin Janka (1942- ) 1992. "Szent László 1192-1992" Br emlékplakett eredeti dísztokban (108mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft