Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 148
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1974325
30831
360
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
1992. "Magyar Növény-Mikroszaporítók Egyesülete / Haberlandt Gottlieb" kétoldalas Br plakett (112x94mm) T:2 patina 2070995
30832
360
Numizmatika
1993. "56-os Magyarok Világtalálkozója / A nemzeti erők összefogásával lesz magyar feltámadás - Ébredjetek" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP) 1988076
30833
360
Numizmatika
1993. "100 éves A Budapesti Elektromos Művek Rt." egyoldalas Br plakett (104mm) T:1- 2059327
30834
360
Numizmatika
1995. "Légoltalmi Liga 1935-1995" aranyozott fém emlékérem, dísztokban (30mm) T:PP 2076952
30835
360
Numizmatika
1996. "A Honfoglalás 1100. évfordulója" Br emlékérem (50mm) T:2 2041661
30836
360
Numizmatika
1998. "Atlétika Európa-bajnokság Budapest" peremen jelzett Ag emlékérem (3xklf) műanyag dísztokban (összesen 102g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) kis patina 2070588
30837
360
Numizmatika
2000. "10 kr. / II. Magyar Bélyeg és Postatörténeti Világtalálkozó Budapest 2000 - MAFITT" aranyozott fém bélyegérem tokban T:1 (eredetileg PP) 2058317
30838
360
Numizmatika
2004. "MKB Jelen a jövendő / Felelősséggel a gyermekekért" jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,24g/0.999/42,5mm) T:PP 2003715
30839
360
Numizmatika
2008. "Műszaki és Természettudományi Egyesületek Szövetsége / Jubileumi Emlékérem 1948-2008" egyoldalas öntött Br plakett, hátoldalon gravírozva (68mm) T:1- 2003656
30840
360
Numizmatika
DN "A Világ Világossága" egyoldalas öntött Br plakett (80,5mm) T:1- 2078549
30841
360
Numizmatika
DN " Magyarok Kincstára - II. Rákóczi Ferenc 20 Poltura" Br emlékérem (20,5mm) T:1 2076169
30842
360
Numizmatika
DN "Szolnok / Városi Tanács" kétoldalas, öntött Br plakett (98mm) T:2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft