Aranyozott ezüst(Ag) zománcozott charm, 2 db, jelzett, bruttó: 15,9 g https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/360/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~2000022/Aranyozott-ezustAg-zomancozott-charm-2-db-jelzett-brutto-15-9-g~II2074121
2074121
19027
360
Jewellery
Kikiáltási ár:
8 000 Ft 21,62 EUR , 23,53 USD
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) zománcozott charm, 2 db, jelzett, bruttó: 15,9 g
: turóczi_márk