Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 236

Sven Hedin: Ázsia sivatagjain keresztül. Átdolgozta: Dr. Thirring Gusztáv. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,én.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, javított kötéssel.
15048.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
F. W. Up de Graff: Az Amazonasz őserdeiben. Fordította: Halász Gyula. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 164+4 p. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal, és egy térképpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban
15049.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Italo Balbo: Repülőrajokkal az óceánon át. Fordította Révay József. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1931], Franklin, 188+2 p.+31 t. (fekete-fehér fotók)+1 térkép. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben.
15050.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Merlin Moore Taylor: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötés, minimális kopásokkal
15051.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15052.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Italo Balbo: Diadalmas szárnyak. A második olasz óceánrepülés. Fordította Gáspár Miklós. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sozozat-kötésben, kopott borítóval és gerinccel.
15053.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Barcsa János: Hajdu-nánás város és a hajduk történelme. Melléklettel: Nyakas Miklós: Gondolatok Barcsa János Hajdu-nánás város és a hajduk történelme című munkájához. Hajdúnánás, 1989.,Hajdúnánási Városi Tanács V.B. Kiadói papírkötésben. Hasonmás kiadás.
15054.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
15055.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Johannes Amos Comenius: Orbis Pictus. A világ le-festve. Die Welt in Bildern. Bibliotheca Comeniana I. Sárospatak, 1986, Magyar Comenius Társaság-Sárospataki Comenius Tanítóképző Főiskola- Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés, magyar, latin és német nyelven. Készült 2000 példányban. Hasonmás kiadás. Jó állapotban.
15056.

Johannes Amos Comenius: Orbis Pictus. A' világ le-festve. Die Welt in Bildern. Bibliotheca Comeniana I. Sárospatak, 1986, Magyar Comenius Társaság-Sárospataki Comenius Tanítóképző Főiskola- Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés, magyar, latin és német nyelven. Készült 2000 példányban. Hasonmás kiadás. Jó állapotban.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15057.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Géfin Gyula: A szombathelyi székesegyház. Szombathely, é.n. Martineum. Kiadói papírborítóval.
15058.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Domokos István: Este a csorgónál. Libánfalvi táncok. Marosvásárhely, 1968. Népi alkotások háza. Kiadói papírkötésben
15059.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft