Dr. Bihari Péter: Általános és hazai művelődéstörténet. I-II. kötet. I. kötet: Történelem előtti kor. Ókor. Középkor. II. kötet: Újkor. Bp.,1884, Pfeifer Ferdinánd, XVIII+2+606+VII+1+679 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kopott borítóval.