Könyvek: Történelem

Tételek száma: 136

Papp-Váry Árpád, Hrenkó Pál: Magyarország története régi térképeken. Bp., 1990, Gondolat - Officina Nova. 2., javított kiadás. Kiadói egészvászon-kötés,
15800.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Némethy Kesserű Judit: Szabadságom lett a börtönöm. Az argentínai magyar emigráció története.1948-1968. Bp.,2003,Magyar Nyelv és Kultúra Nemzetközi Társasága. Kiadói papírkötés.
15801.

Némethy Kesserű Judit: "Szabadságom lett a börtönöm." Az argentínai magyar emigráció története.1948-1968. Bp.,2003,Magyar Nyelv és Kultúra Nemzetközi Társasága. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Francesco Adorno et al.: A klasszikus Athén. Ford.: Lontay László. Bp., 1970, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15802.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Az antik Róma. Szerk.: Italo Salvan-Renato Caporali. Fordította: Lontay László. Bp.,1967, Corvina. Számos illusztrációval. Kiadói félvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban. Megjelent 3150 példányban.
15803.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15804.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Manfred Görtemaker: A Német Szövetségi Köztársaság története. Az alapítástól napjainkig. Bp., 2003, Korona. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15805.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Anti Szabó János: Így volt, hogy volt... Emlékképek a gödöllői kastélyról. Szerk. és a szövegeket válogatta: Varga Kálmán. Bp.,1994, Cégér. Kiadó kartonált papírkötés.
15806.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Lázár István: Una Storia Illustrata dUngheria. Bp.,1993,Corvina. Olasz nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, sérült hátsó kötéstáblával.
15807.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841-1941. Száz esztendő emlékei. Bp., 1991, Pest-Budai Ifjúsági Kultúr Egylet. 2 térkép-melléklettel, és két kétoldalas térképpel. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel. Megjelent 2000 számozott példányban. De ez számozatlan példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.
15808.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Botos László (szerk.): Magyarságtudományi Tanulmányok. Bp., 2008, HUN-idea. 2. javított kiadás. Csajághy György, Cser Ferenc, Darai Lajos, Érdy Miklós, Harangozó Imre, Molnár V. József, Obrusánszky Borbála, Poór Miklós és mások tanulmányaival. Kiadói kemény papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15809.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
16500.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
16502.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft