https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 136

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
B. Kalavszky Györgyi-Illésfalvi Péter: Horthy Miklós élete képekben. [Nagykovácsi, 2007], Puedlo Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15740.

B. Kalavszky Györgyi-Illésfalvi Péter: Horthy Miklós élete képekben. [Nagykovácsi, 2007], Puedlo Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
10
Kecskeméthy Aurél: Gróf Széchényi István utolsó évei és halála. (1849-1860.) Pest, 1866, Emich Gusztáv, 192+2 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé foltos lapokkal, a címlapon possessori névbejegyzéssel és ex libris-szel.
15741.

Kecskeméthy Aurél: Gróf Széchényi István utolsó évei és halála. (1849-1860.) Pest, 1866, Emich Gusztáv, 192+2 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé foltos lapokkal, a címlapon possessori névbejegyzéssel és ex libris-szel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Dénes István: Baj van Tiszántúl! Bp.,1937, Váradi Béla Forum-nyomdája, 139+2 p.+1 t. (Kihajtható térkép-melléklettel.) Szövegközti térképekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé hiányos gerinccel, az elülső borítón törésnyommal.
15742.

Dr. Dénes István: Baj van Tiszántúl! Bp.,1937, Váradi Béla "Forum"-nyomdája, 139+2 p.+1 t. (Kihajtható térkép-melléklettel.) Szövegközti térképekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé hiányos gerinccel, az elülső borítón törésnyommal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Goda Gábor: A fasizmus hazugságai. Bp.,1945, Officina, 60+4 p. Kiadói papírkötés.
15743.

Goda Gábor: A fasizmus hazugságai. Bp.,1945, Officina, 60+4 p. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
A Párisi Magyar Békeszerződés és Magyarázata. Az atlanti-óceáni alapokmány és a fegyverszüneti egyezmény teljes szövegével. Documenta Danubiana 3. Bp.,1947, Gergely R. Rt., 82 p. Kiadói papírkötésben.
15744.

A Párisi Magyar Békeszerződés és Magyarázata. Az atlanti-óceáni alapokmány és a fegyverszüneti egyezmény teljes szövegével. Documenta Danubiana 3. Bp.,1947, Gergely R. Rt., 82 p. Kiadói papírkötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
1
1848-48-iki történelmi tárcza-napló. Összeáll.: Kuszkó Istvánné Tokaji Irma. Első évi folyam. Ötödik, bővített kiadás. Kolozsvár, (1894.),1848-49. Történelmi Lapok, (Közművelődés Rt.), 16 sztl. lev. Kiadói papírkötésben.
15745.

1848-48-iki történelmi tárcza-napló. Összeáll.: Kuszkó Istvánné Tokaji Irma. Első évi folyam. Ötödik, bővített kiadás. Kolozsvár, (1894.),1848-49. Történelmi Lapok, (Közművelődés Rt.), 16 sztl. lev. Kiadói papírkötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
A honfoglaló magyarság állama kultúrája és az ősi vastermelés. III. konferencia. Szerk.: Stamler Imre, Dr. Ágh József, Sütő Zoltán. Dunaújváros, 1999, Dunaferr-Somogyország Archeometallurgiai Alapítvány.
15746.

A honfoglaló magyarság állama kultúrája és az ősi vastermelés. III. konferencia. Szerk.: Stamler Imre, Dr. Ágh József, Sütő Zoltán. Dunaújváros, 1999, Dunaferr-Somogyország Archeometallurgiai Alapítvány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Horánszky Lajos: Tisza István és kora I-II. kötet. Sajtó alá rendezte: Horánszky Nándor. Bp.,1994, Tellér Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
15747.

Horánszky Lajos: Tisza István és kora I-II. kötet. Sajtó alá rendezte: Horánszky Nándor. Bp.,1994, Tellér Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
1
Asztalos Miklós- Pethő Sándor: A magyar nemzet története ősidőktől napjainkig. Bp.,(1934), Dante, X+560 p.+24 t. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
15748.

Asztalos Miklós- Pethő Sándor: A magyar nemzet története ősidőktől napjainkig. Bp.,(1934), Dante, X+560 p.+24 t. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
0
John Lukács: A párviadal. Ford.: Mészáros Klára. Bp.,1993, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15749.

John Lukács: A párviadal. Ford.: Mészáros Klára. Bp.,1993, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
John Lukács: 1945. A nulla év. Ford.: Barkóczi András. Bp.,1996, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15750.

John Lukács: 1945. A nulla év. Ford.: Barkóczi András. Bp.,1996, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Szekfű Gyula: A mai Széchényi. Eredeti szövegek Széchenyi István munkáiból. Kiválogatta, bevezetéssel, és jegyzetekkel elláta Szekfű Gyula. Bp., 1935, Bp., 1935, Révai. Kiadói papírkötés, szakadt, gyűrött borítóval, de belül jó állapotban. Felvágatlan példány.
15751.

Szekfű Gyula: A mai Széchényi. Eredeti szövegek Széchenyi István munkáiból. Kiválogatta, bevezetéssel, és jegyzetekkel elláta Szekfű Gyula. Bp., 1935, Bp., 1935, Révai. Kiadói papírkötés, szakadt, gyűrött borítóval, de belül jó állapotban. Felvágatlan példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz