Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 258

17486.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Mertz-Struck: Asztrológia és tarot: Bp., Hermit. Könyv és kártya tékában
17487.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17488.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Officina Képeskönyvek 10 kötete:  Höllrigl József: Régi magyar ruhák. (11. köt.); Bárányné Oberschall Magda: Magyar bútorok. (13. köt.); Bárányné Oberschall Magda: Régi magyar vasművesség. (29. köt.) Kádár László: Székely fürdők, székely tájak. (32. köt.); Domanovszky György: Magyar parasztbútor. (38. köt.); Valló István: Győri képeskönyv. (39. köt.); Fehér Géza-Göllner Aladár: Magyarok és bolgárok. (43. köt.); R. Vozáry Aladár: Munkács. (55. köt.); Palotay Gertrúd: Erdély magyar népművészete.; Kőszeghy Elemér: Kassa műemlékei.;+Officina Hungarica 2 német nyelvű kötete:  Makkai László: Siebenbürgische Städte.; Domanovszky György: Steppenvölker und Germanen. Összesen 12 kötet. Bp.,1939-1944, Officina. Kiadói kartonált papírkötés, és kiadói félvászon-kötés (1 db), változó állapotban, 6 kötet gerince sérült, hiányzik, ezek közül 1 kötet kötése sérült, a könyvtest szétvált (Győr), további 4 kötet gerincén kisebb-nagyobb sérülések.
17489.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
17490.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17491.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Soós Zoltán: Gorombakovácsok. Bp., 1966, Magvető. A szerző dedikációjával. Vászonkötésben, jó állapotban.
17492.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Radnóti Miklós: Bori notesz. 1978, Magyar Helikon, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált és papírkötés,
17493.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Bárdos Pál: Nyolc lány meg a sárkány. Dedikált! Szeged, 1959. Kiadói papírkötésben
17494.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17495.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
17496.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Molnár Ferenc: Andor. Regény. Bp., 1918. Athenaeum Félvászon kötésben.
17497.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft