Magyarország Tételek száma: 1084
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2076566
20385
360
Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1899 Budapest V. Fővárosi vigadó (kopott sarkak / worn corners) 2076510
20386
360
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Budapest V. Kossuth Lajos tér, Igazságügyi palota. Szecessziós arany színű dombornyomott keret / Art Nouveau golden Emb. frame (EK) 2075432
20387
360
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1908 Budapest V. Igazságügyi palota (felületi sérülés / surface damage) 2075279
20388
360
Hungary
KĂŠpeslapok
T2
Budapest V. Szabadság tér, Trianon szoborcsoport, Országzászló, irredenta propaganda. "Igazságot Magyarországnak!" 1980445
20389
360
Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1903 Budapest V. országház. Kunstanstalt Kosmos litho (Rb) 2075165
20390
360
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1912 Budapest V. József Nádor tér és szobor 1589116
20391
360
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Budapest V. Szent István templom. Magyar Földrajzi Intézet Rt. Budapest sorozat 10. sz. művészlapja (EK) 2075115
20392
360
Hungary
KĂŠpeslapok
T2
1903 Budapest VI. Hunyadi tér, Kávéház Hoffmann. Divald Károly 34. 2075179
20393
360
Hungary
KĂŠpeslapok
T2
Budapest VI. Váci körút (Bajcsy-Zsilinszky út), Bazilika, lovaskocsik, villamos, üzletek 2075177
20394
360
Hungary
KĂŠpeslapok
T2
1909 Budapest VI. Gyár utca (mai Liszt Ferenc tér), Japán Kávéház 2071512
20395
360
Hungary
KĂŠpeslapok
T2
1909 Budapest VI. Zeneakadémia. Divald Károly 1669-1908. 2073889
20396
360
Hungary
KĂŠpeslapok
T2
1913 Budapest VI. Váci körút (Bajcsy-Zsilinszky út), villamos, Bazilika, Schimmelpfeng W. Tudakozóda, étterem Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft