https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Metszetek

Tételek száma: 46

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1780-1790 Buffon, Georges Louis Le Clerc de: Naturgeschichte der Vögel. IX-XII. T. CCXCVII-CDXXXXI. 144 db madarakat ábrázoló színezett rézmetszet, német nyelvű feliratokkal, 13x8 cm. Korabeli egészbőr-kötés, festett lapélekkel, kopottas borítóval, a táblákon sérült, részben elvált bőr-borítással, egy-két foltos lappal. Csak képtáblákat tartalmazó kötet.
11000.

cca 1780-1790 Buffon, Georges Louis Le Clerc de: Naturgeschichte der Vögel. IX-XII. T. CCXCVII-CDXXXXI. 144 db madarakat ábrázoló színezett rézmetszet, német nyelvű feliratokkal, 13x8 cm. Korabeli egészbőr-kötés, festett lapélekkel, kopottas borítóval, a táblákon sérült, részben elvált bőr-borítással, egy-két foltos lappal. Csak képtáblákat tartalmazó kötet.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
EUR
,
294,12
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1780-1790 Vögel Eier des Elster/Hehers/Rakers, színezett rézmetszet, papír, in: Buffon, Georges Louis Le Clerc de: Naturgeschichte der Vögel. VII. CCXLVIII t., német nyelvű felirattal,13x8 cm.
11001.

cca 1780-1790 Vögel Eier des Elster/Hehers/Rakers, színezett rézmetszet, papír, in: Buffon, Georges Louis Le Clerc de: Naturgeschichte der Vögel. VII. CCXLVIII t., német nyelvű felirattal,13x8 cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1780-1790 Holló tojások, színezett rézmetszet, papír, in: Buffon, Georges Louis Le Clerc de: Naturgeschichte der Vögel. VII. CCXLVIII t., német nyelvű felirattal,13x8 cm.
11002.

cca 1780-1790 Holló tojások, színezett rézmetszet, papír, in: Buffon, Georges Louis Le Clerc de: Naturgeschichte der Vögel. VII. CCXLVIII t., német nyelvű felirattal,13x8 cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
1884 Ofen & Pesth, in: Meyers Universum, acélmetszet, 10x15 cm
11003.

1884 Ofen & Pesth, in: Meyer's Universum, acélmetszet, 10x15 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
EUR
,
22,06
USD
Ajánlatok száma:
2
XIX. század Palais des Tuileries pris de la Terrasse, színes litográfia, Paris, Godard, üvegezett fa keretben, 18x25 cm/ 19th Century Palais des Tuileries pris de la Terrasse, lithography, Paris, Godard, in glassed wooden frame, 18x25 cm.
11004.

XIX. század Palais des Tuileries pris de la Terrasse, színes litográfia, Paris, Godard, üvegezett fa keretben, 18x25 cm/ 19th Century Palais des Tuileries pris de la Terrasse, lithography, Paris, Godard, in glassed wooden frame, 18x25 cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
R. Alt (1812-1905): A Temető Pesten. (Váci úti temető.(Ma már nem létezik.) Litho kartonra kasírozva Buda-Pest előadva Alt Rudolf által c. könyvből. 12x18,5cm Jacob és Rudolf Alt munkái nagy hatással voltak a magyar városábrázolás alakulására. Különösen Rudolf részletes, pontos rajzai, festői hatású városképei töltöttek be jelentős ösztönző szerepet a hazai városkép-lithographia fejlődésében. Magyar szempontból ez az egyik legfontosabb művük, a fővárosról megjelent első önálló képes album. A kőnyomatokat Rudolf Alt rajzai nyomán Franz Xaver Sandmann készítette.
11005.

R. Alt (1812-1905): A' Temető Pesten. (Váci úti temető.(Ma már nem létezik.) Litho kartonra kasírozva Buda-Pest előadva Alt Rudolf által c. könyvből. 12x18,5cm Jacob és Rudolf Alt munkái nagy hatással voltak a magyar városábrázolás alakulására. Különösen Rudolf részletes, pontos rajzai, festői hatású városképei töltöttek be jelentős ösztönző szerepet a hazai városkép-lithographia fejlődésében. Magyar szempontból ez az egyik legfontosabb művük, a fővárosról megjelent első önálló képes album. A kőnyomatokat Rudolf Alt rajzai nyomán Franz Xaver Sandmann készítette.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
1854 Albert szász-coburg-gothai herceg (1819-1861) nagyméretű kőnyomatos portréja Ernestus jelzéssel / 1854 Large lithographic image of duke Albert von Sachsen (Saxony) 32x44 cm.
11006.

1854 Albert szász-coburg-gothai herceg (1819-1861) nagyméretű kőnyomatos portréja Ernestus jelzéssel / 1854 Large lithographic image of duke Albert von Sachsen (Saxony) 32x44 cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
EUR
,
44,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Lotter, Tobias Conrad: (1717-1777): Felső Lausitz hercegség rézmetszetű térképe. Marchionatus Lusatiae superioris Bohemiae olim regno jam elect. Saxoniae subject in circulos, ... Vadászatot ábrázoló, díszes kartussal. / Making of paper etched cartouche. Large etched map of Upper-Lausitz. Colored etching with image of hunting in the cartouche. 67x57 cm
11007.

Lotter, Tobias Conrad: (1717-1777): Felső Lausitz hercegség rézmetszetű térképe. Marchionatus Lusatiae superioris Bohemiae olim regno jam elect. Saxoniae subject in circulos, ... Vadászatot ábrázoló, díszes kartussal. / Making of paper etched cartouche. Large etched map of Upper-Lausitz. Colored etching with image of hunting in the cartouche. 67x57 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
EUR
,
52,94
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1850 Spanyol vadászkutyát ábrázoló lithográfia 28x18 cm, paszpartuban. / Spanish dog lithography.
11008.

cca 1850 Spanyol vadászkutyát ábrázoló lithográfia 28x18 cm, paszpartuban. / Spanish dog lithography.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Lotter, Tobias Conrad: (1717-1777): Alsó Lausitz hercegség rézmetszetű térképe. Marchionatus Lusatiae inferioris Bohemiae olim regno jam elect. Saxoniae subject in circulos, ... Papír készítést ábrázoló, díszes kartussal. / Making of paper etched cartouche. Large etched map of Lower-Lausitz. Colored etching. 67x57 cm
11009.

Lotter, Tobias Conrad: (1717-1777): Alsó Lausitz hercegség rézmetszetű térképe. Marchionatus Lusatiae inferioris Bohemiae olim regno jam elect. Saxoniae subject in circulos, ... Papír készítést ábrázoló, díszes kartussal. / Making of paper etched cartouche. Large etched map of Lower-Lausitz. Colored etching. 67x57 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
EUR
,
52,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1745 Alsó-Szilézia térképe. Ducatus Silesiae Tabula Altera Superiorem Silesiam exhibens ex mappa Hasiana ... Anno 1746. Homann Heirs. Nagyméretű színezett rézmetszetű térkép. Foltos. / Map of Lower-Silesia. Large colored etching. 57x45 cm
11010.

1745 Alsó-Szilézia térképe. Ducatus Silesiae Tabula Altera Superiorem Silesiam exhibens ex mappa Hasiana ... Anno 1746. Homann Heirs. Nagyméretű színezett rézmetszetű térkép. Foltos. / Map of Lower-Silesia. Large colored etching. 57x45 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
EUR
,
41,18
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1715-1750 Domenico Lovisa (1690 k.-1750 k.): Velence: Ecclesia S. Georgii Majoris rézmetszet, papír, a szerző Il gran teatro di Venezia c. munkájából, olasz, latin és francia nyelven feliratozva, 28×34,5 cm / cca 1715-1750 Domenico Lovisa (cca 1690-cca 1750): copper etching, paper, from the authors Il gran teatro di Venezia, with notes in Italian, Latin and French, 28×34,5 cm
11011.

cca 1715-1750 Domenico Lovisa (1690 k.-1750 k.): Velence: Ecclesia S. Georgii Majoris rézmetszet, papír, a szerző Il gran teatro di Venezia c. munkájából, olasz, latin és francia nyelven feliratozva, 28×34,5 cm / cca 1715-1750 Domenico Lovisa (cca 1690-cca 1750): copper etching, paper, from the author's Il gran teatro di Venezia, with notes in Italian, Latin and French, 28×34,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
EUR
,
44,12
USD
Ajánlatok száma:
2

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

A nagyaukció ideje alatt itt követheti a magyar filatélia fejezet virtuális árverésén éppen kikiáltás alatt lévő tételeket, és itt tud ajánlatot tenni majd.
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz