Mészáros Vivien. (1966-): Csendélet. Olaj, fatábla. Jelzett, 20x25 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/360/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Meszaros-Vivien-1966-Csendelet-Olaj-fatabla-Jelzett-20x25-cm~II2070647
2070647
10125
360
Leírás: Mészáros Vivien. (1966-): Csendélet. Olaj, fatábla. Jelzett, 20x25 cm
: turóczi_márk