Matzon Viktor (?-?): Ház a hegytetőn. Olaj, karton, jelzett, keretben... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/360/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Matzon-Viktor-Haz-a-hegyteton-Olaj-karton-jelzett-keretben-33C39745-cm~II2076493
2076493
10121
360
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 16,22 EUR , 17,65 USD
Leírás: Matzon Viktor (?-?): Ház a hegytetőn. Olaj, karton, jelzett, keretben, 33×45 cm
: turóczi_márk