Herendi Viktória mintás antik süteményes tányérok ( 10 db), kézzel fes... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/359/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500008/Herendi-Viktoria-mintas-antik-sutemenyes-tanyerok-10-db-kezzel-festett-jelzett-jubileum~II2064093
2064093
11149
359
30000
Leírás: Herendi Viktória mintás antik süteményes tányérok ( 10 db), kézzel festett, jelzett (jubileumi 150), kopásnyomokkal, d: 18,5 cm (10×)
: tánczos_gábor