Nyomtatványok

Tételek száma: 243

cca 1930 Pátria Borkereskedelmi Rt. borlap. Igyék Pátria minőségi borokat Egészvászon kötésben, díszes fém sarokveretekkel 22 cm
12780.

cca 1930 Pátria Borkereskedelmi Rt. borlap. "Igyék Pátria minőségi borokat" Egészvászon kötésben, díszes fém sarokveretekkel 22 cm

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1930 Üdvözlő és levelezőlap tervek, próbanyomatok. Globus nyomda. 20x14 cm
12781.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
2 kézimunkával kapcsolatos nyomtatvány: Kézimunka kincsek könyve. Mit kössek, hogy kössem.
12782.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1930 Vasárnapi könyv. 1930. I. és II. félév. Teljes, XX. évfolyam. Papírkötésben, két kötetben, kissé foltos lapokkal, az egyik borító elülső borító javított.
12783.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1930 Újszeged, M.Á.V. gyorsáru fuvarlevél
12784.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1930 D. Szabó István (1905-1990)Karácsonyi öröm. Globus nyomda negatív nyomat 14x22 cm
12785.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
cca 1930-1940 Vegyes különféle, gépelt, kérdés-felelet formában íródott jegyzet, közte jövedéki, statisztikai, jogi témájúak. Változó állapotban, közte foltosak, bennük jegyzetekkel, aláhúzásokkal.
12786.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1931-1933 Literatúra 4 száma. Kettő kissé szakadozott, egy foltos.
12787.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1931 Turul szövetségbe tömörült jogászok dísztáborába szóló meghívó
12789.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1932-1940 4 db régi kártyanaptár
12790.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15
12791.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1933-1950 Vegyes nyomtatvány tétel, 8 db:  Rádió Revű. IV. évf. 1. Karácsonyi szám. Bp., Philips.; Színházi Magazin. 1941. 1. Új Évi szám.; 1937 Hírlap Évkönyve.; 1933 A bécsi gyűjteményekből Magyarországnak jutott tárgyak kiállítása a nemzeti Múzeumban.;Ipari és kozmetikai vegyészet gyakorlati kézikönyve. Összeáll.: Rosner Ernő. Műszaki Könyvtár 76.; Palma gumisarok reklám nyomtatvány (24x17 cm.), Ajándékozz Könyvet reklám nyomtatvány, (24x17 cm.), Szovjet Sport Útja 1950-1951 kiállítási reklám nyomtatvány (23x17 cm.) Változó állapotban, kissé kopott, foltos borítókkal, a Hírlap Évkönyve rossz állapotban, a reklám-nyomtatványok jó állapotban.
12792.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft