15041.
359. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
Koncz József: A marosvásárhelyi evangélikus református kollégium története. Különlenyomat a Kollegium 1883-1888. és 1894/1895. iskolai évi értesítőiből. Bp.,1896, Sztujpár István a Református Kollégium betűivel, 774 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, festett lapélekkel.