Tétel

Leírás:

Dr. Vosberg-Rekow: Die Politik der Handelsverträge in ihren Grundzügen gemeinfasslich dargestellt. Schriften der Centralstelle für Vorbereitung von Handelsverträgen. III. Heft. Berlin, 1898, Siemenroth&Troschel, VIII+189 p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.

Kikiáltási ár:

800 Ft
2,30 EUR, 2,76 USD

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter

Tétel fotót készítette : pintér_henrietta

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2021 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.