Könyvek: Történelem

Tételek száma: 171

15787.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Vegyes könyvtétel, bennük: 24. Akarat Cserkészcsapat, Budapest. bélyegzésekkel:  Benedek Elek: Nagy magyarok élete: Werbőczy István. Zrínyi Miklós, a szigetvárosi hős. Tinódi Lantos Sebestyén. Balassa Bálint. Báthory István. Bp.,1915, Athenaeum. Második kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés.;  Szemelvények a magyar epikusokból és történetírókból. Görögpótló tankönyv a gimnázium V. osztálya számára. Szerk.: Toncs Gusztáv. Bp.,1904, Franklin. Átkötött félvászon-kötés.;
15788.

Vegyes könyvtétel, bennük: "24. Akarat Cserkészcsapat, Budapest." bélyegzésekkel: Benedek Elek: Nagy magyarok élete: Werbőczy István. Zrínyi Miklós, a szigetvárosi hős. Tinódi Lantos Sebestyén. Balassa Bálint. Báthory István. Bp.,1915, Athenaeum. Második kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés.; Szemelvények a magyar epikusokból és történetírókból. Görögpótló tankönyv a gimnázium V. osztálya számára. Szerk.: Toncs Gusztáv. Bp.,1904, Franklin. Átkötött félvászon-kötés.;

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Révai József: 48 útján. Bp.,1948, Szikra. Kiadói papírkötés, kissé szakadt gerinccel.
15789.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Erdős Ernő: A köztársasági eszme és az 1848-49-iki hirlapok. Bölcsészetdoktori értekezés. Bp., 1914. Bichler I. ny. 35p. Kiadói papírborítóban.
15790.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15791.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Küzdtünk híven a forradalomért. Képes röplapok az illegalitás idejéből. Az MSZMP Központi Bizottságának Párttörténeti Intézete. Bp.,1961, Kossuth, XXI+1 p.+100 t. Kiadói félvászon-kötésben, a gerincén fém sínnel, amit lehúzva a röplapok kiemelhetőek belőle, kissé kopott borítóval. Megjelent 4000 példányban.
15792.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Sebestyén László: Kézai Simon védelmében. Őstörténeti tanulmányok. Dunaszerdahely,1997, Nap Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
15793.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
E. M. Cioran: Egy kifulladt civilizációról. Nagyvilág Könyvek. Bp., 1998, Nagyvilág. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
15794.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15795.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
15796.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15797.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Varga Géza: A magyarság jelképei. Bp.,1999., Írástörténeti Kutató Intézet. Kiadói papírkötés.
15798.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft