Könyvek: Történelem

Tételek száma: 171

Vékony Gábor: Dákok, rómaiak, románok. Bp., 1989, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés.
15763.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Homonnay Ottó János: A rideg valóság. Bp., 2009, MVK. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés.
15764.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1917-1932 Értekezések a történeti tudományok köréből sorozat 3 kötete (XXIV. 7.,9.,14.): Mahler Ede: Naptárunk újjáalakítása és a húsvétkérdés.; Dr. Szentkláray Jenő: Újabb részletek a délmagyarországi török hódoltság történetéből.; Madzsar Imre: A világtörténet korszakai.;  Bp.,1917-1932, MTA. Kiadói papírkötés, szakadt, sérült borítókkal, kettő széteső állapotban.
15765.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15766.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15767.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15768.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15769.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15770.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15771.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Balla Antal: Magyarország története. Bp., Singer és Wolfner. Félvászon kötés, jó állapotban.
15772.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15773.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Baranyay Elemér: Az a csodálatos repülés. Bp., 2000, 3,14 Kft. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
15774.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft