1917-1932 Értekezések a történeti tudományok köréből sorozat 3 kötete (XXIV. 7.,9.,14.):
Mahler Ede: Naptárunk újjáalakítása és a húsvétkérdés.;
Dr. Szentkláray Jenő: Újabb részletek a délmagyarországi török hódoltság történetéből.;
Madzsar Imre: A világtörténet korszakai.;
Bp.,1917-1932, MTA. Kiadói papírkötés, szakadt, sérült borítókkal, kettő széteső állapotban.
Szinay Sándor: II. József. Ébresztő Népszerű Tudományos Füzetek XI. kötet. Bp., 1912, Világosság Rt., 30+2 p. Kiadói papírkötés, hiányos, sérült borítóval.
Szilágyi Sándor: Felső-vadászi Rákóczy Zsigmond 1622-1652.+Szádeczky Lajos: Kornyáti Békés Gáspár. 1520-1579.+Deák Farkas: Uzoni Béldi Pál. 1621-1679.+Ipolyi Arnold: Bedegi Nyáry Krisztina. 1604-1641. Magyar Történeti Életrajzok. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp.,1886-1887, Méhner Vilmos, 4+183 p.+ 7 t.+4+103 p.+ 12 t.+4+215 p.+15 t.+4+132 p.+8 t. Átkötött félvászon-kötés, a táblák egy részét rossz helyre kötötték be, kissé kopottas borítóval.
Gonda Imre, Niederhauser Emil: A Habsburgok. Egy európai jelenség. Bp., 1987, Gondolat. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóval, a papírborító elülső része gyűrött, de egyébként jó állapotban.
A fordulat. A Magyarok VII. Világkongresszusának III. és IV. kötete.
III. kötet: A magyarság és a kelet. II. őstörténeti konferencia.
IV. kötet: Trianon újraértékelése-konferencia. Magyarország XX. századi, különösen a II. világháború utáni kifosztása - konferencia. Államiság nélküli nemzetek és népek az Európai Unióban - konferencia. A Szent Korona és a magyar alkotmány - konferencia.Bp., 2008., Magyarok Világszövetsége. Kiadói papírkötés.
Vegyes könyvtétel, 3 db:
Le Bel Age du Bronz en Hongrie. Dijon, 1995, Mont-Beuvray. Francia nyelven. Színes és fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben.;
Fifty years of the Archeological Institute of the Hungarian Academy of Sciences. Szerk.: Darázsy Beatrix. Bp.,2010, MTA Régészeti Intézete. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben.
The late neolithic of the Tisza Region. Szerk.: Tálas László, Raczky Pál. Bp.-Szolnok, 1987, Jász-Nagykun-Szolnok Megye Múzeumok Igazgatósága. Angol nyelven. Kiadói papírkötés. Többes szerző dedikációval Kelemen Eörsnek és Kelemen Eörsné Márikának, a könyv szerkesztőinek, közte Raczky Pál (1950- ) múzeológus, régész soraival.
Kaba Melinda: Az aquincumi orgona. (Kr. u. 228.) (Gegus Ernő: Az aquincumi orgona alkatrészeinek vizsgálata színképelemzéssel. Bp.,2001, Osiris-BTM. Kiadói papírkötés. A szerzői által dedikált.
A magyar vitorlázórepülés képes története 1929-1999. Összeállította Mitter Imre. Bp., 1999, 3,14 L Kft. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötésben, az elülső borítón folttal, jó állapotban. Az összeállító, Mitter Imre dedikációjával, dátumozva.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.